Fundacja Widzialni poszukuje pracownika do swojej siedziby w Częstochowie

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa partnerów fundacji  poprzez, m.in.:
    • Prowadzenie, rejestrowanie i przekierowywanie rozmów telefonicznych
    • Przyjmowanie klientów i interesantów
    • Przyjmowanie zgłaszanych problemów
    • Przekazywanie informacji wstępnej o projektach i ofercie
    • Komunikacja mailowa i telefoniczna z partnerami
    • Budowanie relacji z kluczowymi interesariuszami Fundacji
    • Organizacja szkoleń
    • Organizacja spotkań z partnerami
    • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji, zarządzanie korespondencją biurową
    • Organizacja i obsługa spotkań Fundacji
  • Porządkowanie i archiwizacja dokumentów, zarządzanie obiegiem dokumentów
  • Opracowywanie i umieszczanie notatek, informacji na stronie internetowej oraz serwisach społecznościowych

Czego oczekujemy?

  • Chęci nauki i rozwoju oraz zaangażowania w powierzone zadania
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów z partnerami Fundacji
  • Doskonałych zdolności komunikacyjnych i umiejętności budowania partnerskich relacji
  • Samodzielności w działaniu
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym

Co dostaniesz od nas?

  • Satysfakcję i szacunek
  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach
  • Udział w najważniejszych krajowych wydarzeniach i projektach
  • Wynagrodzimy Cię za Twoje umiejętności i zaangażowanie

Wyślij do nas swoją aplikację do  10 lipca 2017 r. (biuro@widzialni.org lub wizytówkę LinkedIn).

Na pewno uważnie przeczytamy każdą aplikację. Prosimy o zwrócenie uwagi, czy aplikacja zawiera aktualne dane kontaktowe i klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych - bez tego nie będziemy mogli zadzwonić, by umówić się na spotkanie. Z przyczyn organizacyjnych informujemy jednak, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.