Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży.

Czego oczekujemy?

  • Chęci nauki i rozwoju oraz zaangażowania w powierzone zadania
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów z partnerami fundacji
  • Doskonałych zdolności komunikacyjnych i umiejętności budowania partnerskich relacji
  • Samodzielności w działaniu

Jakie będą Twoje zadania?

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Sprzedaż nowych produktów i usług
  • Informowanie Klientów o dostępnych promocjach i ofertach specjalnych
  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • Badanie potrzeb Klientów oraz budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientami
  • Prowadzenie kampanii wspierających realizację strategii fundacji

Co dostaniesz od nas?

  • Satysfakcję i szacunek
  • Możliwość rozwoju i szkoleń
  • Udział w najważniejszych krajowych wydarzeniach i projektach
  • Wynagrodzimy Cię za Twoje umiejętności i zaangażowanie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na: biuro@widzialni.org

Na pewno uważnie przeczytamy każdą aplikację.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Laptop