Cieszymy się niezmiernie mogąc powitać Państwa w nowej odsłonie strony internetowej Fundacji Widzialni. Zmieniło się również nasze logo i nie są to jedyne przeobrażenia, które chcemy zaprezentować. To co natomiast pozostało bez zmian to dostępność, która jak zawsze jest dla nas priorytetem i podstawą do działania.

Zmieniła się struktura treści, które prezentujemy na stronie, wszystko po to by nasz przekaz był bardziej czytelny i przystępny. Dzięki temu odszukanie niezbędnych informacji oraz nawigowanie po stronie powinno stać się bardziej intuicyjne i pochłaniać mniej czasu.

Wprowadzając modyfikacje nie zapomnieliśmy o dostępności. Na stronie w dalszym ciągu do dyspozycji użytkowników pozostają wszystkie funkcjonalności, takie jak zmiana kontrastu, czy dostosowanie wielkości czcionki. Dzięki uniwersalnemu projektowaniu, strona prezentuje się dobrze nie tylko na komputerze, ale również w wersji mobilnej. Zależało nam szczególnie na tym by zaprezentować dostępność w połączeniu z przyjemnym dla oka designem. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się przekonać Państwa, że wdrożenie dostępności nie wymaga kompromisów ze strony wizualnych atutów Państwa projektów.

Pod hasłem narzędzia oraz w zakładce "Co Ty możesz zrobić?" znaleźć można zgromadzone w jednym miejscu informacje na temat naszej oferty, która również ewoluowała przez lata i nie skupia się już jedynie wokół budowania dostępnych stron www.

Niedawno mieliśmy przyjemność informować o nowo nawiązanej przez Fundację współpracy. Nad naszym przeobrażeniem czuwali profesjonaliści z agencji J. Walter Thompson Group Poland, za co serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że odświeżony wizerunek Fundacji spodoba się wszystkim użytkownikom, a nowa szata graficzna wpłynie pozytywnie na odbiór treści podczas korzystania z naszego serwisu.